POKÓJ NR 2

Jest to przytulny pokoik przeznaczony dla dwóch osób. Znajdują się w nim dwa pojedyncze łóżka, stół z dwoma krzesłami, szafa na ubrania, telewizor LCD, czajnik elektryczny i komplet naczyń. Łazienka wyposażona jest w prysznic.

POKÓJ NR 3

Niewielki jednoosobowy pokój wyposażony w łóżko, mały stoliczek, regał i szafę na ubrania, telewizor LCD, czajnik elektryczny i komplet naczyń. Do pokoju przynależy łazienka z prysznicem.

POKÓJ NR 4

Jest to przestronny czteroosobowy pokój, który szczególnie polecamy osobom szukającym noclegu w Zielonej Górze, z widokiem na Wieżę Głodową oraz Ratusz. Znajduje się w nim duże łoże małżeńskie oraz dwa łóżka jednoosobowe, stół z krzesłami i szafa na ubrania. Ponadto pokój wyposażono w telewizor LCD, czajnik elektryczny i komplet naczyń oraz łazienkę z prysznicem.

POKÓJ NR 5

Ten przestronny dwu-/trzyosobowy pokój został wyposażony w dwa pojedyncze łóżka i dostawkę. W pokoju znajdują się również: stół z krzesłami, szafa na ubrania, duża, stylowa komoda, telewizor LCD, czajnik elektryczny i komplet naczyń. W łazience znajduje się kabina prysznicowa.

POKÓJ NR 8

Jest to dwupoziomowy pokój czteroosobowy składający się z obszernej sypialni na dole oraz z małej sypialni z aneksem i łazienką na górze. Duża sypialnia wyposażona jest w dwa pojedyncze łóżka, stół z fotelami, regał, komodę i telewizor LCD. Górna sypialnia to również dwa pojedyncze łóżka plus aneks kuchenny, a w nim czajnik elektryczny i zlew. Łazienka wyposażona jest w wannę.

POKÓJ NR 9

Niewielki, przytulny, jednoosobowy pokój składający się z łóżka, biurka z fotelem i szafy na ubrania. Pokój posiada również własną łazienkę z prysznicem.

POKÓJ NR 10

Przytulny dwuosobowy pokój na poddaszu (wejście po schodach). Pokój wyposażony jest w dwuosobowe łóżko, szafę, stolik, krzesła i telewizor. Posiada również aneks kuchenny z czajnikiem elektrycznym, zlewem i kompletem naczyń. Do pokoju przynależy łazienka z wygodną wanną.